Powiat Bieszczadzki - bieszczadzki.pl

top news mapa info mstr galp mult inwe inwe inwe
Baner E-usługi
Dni otwarte 25-20 stycznia 2016

W dniach 25 – 29 stycznia 2016 roku w Bieszczadzkim Zespole Szkół Zawodowych odbywały się dni otwarte, dla uczniów gimnazjów z terenu powiatu bieszczadzkiego. Spotkanie, przez prezentację dobrych praktyk, miało zachęcić gimnazjalistów do wyboru kolejnego etapu edukacji na terenie powiatu.

W przygotowania do dni otwartych czynnie zaangażowali się uczniowie Zespołu oraz pracownicy i nauczyciele. Przybyli goście mieli okazję uzyskać informacje o kierunkach kształcenia, współpracy  z hotelami, wyposażeniu szkoły oraz kursach w niej prowadzonych.

Zwiedzając pracownie szkolne mogli także przekonać się o dobrym przygotowaniu placówki do prowadzenia zajęć na wysokim poziomie. Organizatorzy zainteresowali uczniów nową ofertą edukacyjną szkoły, w której znalazł się m. in nowy kierunek -  „technik logistyk”.

Dużym zaciekawieniem cieszyły się praktyczne prezentacje zawodów w oparciu o przygotowane w szkole stanowiska a także informacje o innowacjach w dziedzinie zawodów mechanicznych. Uwzględniono także rozszerzenie znajomości języka branżowego proponując przyszłym uczniom niemiecki jako język zawodowy. Organizatorzy przypomnieli również postać patrona szkoły.

Szkoła realizuje misję ciągłego rozwoju swojego zaplecza technicznego i intelektualnego a tym samym wychodzi naprzeciw nowym trendom na rynku pracy.

Dzięki organizacji Dni Otwartych ma także okazję rozpoznać oczekiwania gimnazjalistów i otwiera się na potrzeby swoich potencjalnych uczniów. 

W ramach dni otwartych uczniowie mogli spotkać się z przedstawicielami Policji, Państwowej Straży Pożarnej oraz Straży Granicznej.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Baner DOTACJE
Polecamy przeczytać
1
2
Baner Transmisje online
Baner zamówienia publiczne
Baner Aplikacja mobilna
Baner Facebook
Baner Newsletter
Baner BIP
Baner Monitor Polski
Baner Dziennik ustaw Rzeczpospolitej Polskiej
Baner Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Podkarpackiego
PL-BY-UA Strona Internetowa powstała ze środków UE
Strona internetowa powstała ze środków UE w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska - Białoruś - Ukraina 2007 - 2013 dzięki projektowi
pt. "Podniesienie dostępności Powiatu Bieszczadzkiego i rejonu Starosamborskiego poprzez zintegrowane działania w zakresie infrastruktury transportowej"
Niniejsza strona internetowa została opublikowana dzięki pomocy finansowej Uni Europejskiej.Wyłączną odpowiedzialność za jej zawartość ponosi Powiat Bieszczadzki
i w żaden sposób nie może być ona postrzegana, jako odzwierciedlenie poglądów Uni Europejskiej
Starostwo Powiatowe w Ustrzykach Dolnych,
ul. Bełska 22, 38-700 Ustrzyki Dolne,

tel.centrala: +48 013/471 25 00
fax.: +48 013/471 10 73
e-mail.: adres e-mail
Powiat Bieszczadzki
/
NIP:6891189975
/
REGON:370439953
Starostwo
/
NIP:6891148887
/
REGON:370445505

Deklaracja dostępności